Ostaakko uusi, vaiko käytetty L&K 4x4 runsailla varusteilla?

Aloittaja RUF, 19.04.21 - klo:15:24

« edellinen - seuraava »

Ranssi


RUF

Pientä päivitystä. Nykyinen automerkkini ei vaihdu. Katse on suunnattu Saksaan ja Ruotsiin. (olen Ruotsissa töissä) MB e220d All-Terrain on nyt päätetty tulevan. Viimeiset 9v. menty tällä merkillä ja mukavasti on menty.

Stallone

Tuollainen 4x4 superb mullakin on kiikarissa -15 octavia RS tilalle. Onko vaimentavista ikkunoista kokemusta? Kaverin volvossa oli ainakin loistava lisävaruste, jonka haluaisi omaankin seuraavaan autoon.

RUF

Hei pitkästä aikaa.
All-terrain meni lunastukseen tuossa marraskuun puolessa välissä. Hirvikolari ja siitä seurannut ulosajo vaurioitti niin paljon autoa, että lunariin meni. Annoin Skodalle mahdollisuuden. Kävin kokeileen Suberb Scout 190hv. versiota. Onhan se todella hyvä auto, mutta jotenkin jäi kaipaamaan kyydin pehmeyttä, mitä ilmajousitus tarjoaa. Saa nähdä, mikä auto loppujen lopuksi tulee.

Lakiasiaintoimisto Lehtonen Oy