Menu

Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Näytä viestit Menu

Viestit - hänk

#1
Seurannut tätä palstaa lähinnä lukijana ja pakko olla samaa mieltä Skeida-Bobin kanssa, olkoot mikä tahansa merkki ja malli ja kone tai vaihteisto kyseessä, niin jostain syystä pistänyt silmään muutamat nimimerkit jotka ei näe mitään vikaa konsernin tuotteissa, vaan kaikki on ns fake news, varsinkin viime aikoina eräs
B1mbo, täytyy kyllä ihailla hänen intoaan puolustella ja nollata kaikki moitteet, ihmetellä pitää, tuntuu et joka ikinen juttu ja merkki, vaikkei osu edes lähelle Bimbelin omaa autoa, niin b1mbo  on eturintamassa puolustamassa tuotoksia, kiirettä pitää b1mbolla, toivottavasti terveys kestää.
#2
Eikös jossain ollut selvitys et Vag-konserni oli pihistellyt suojakotelon kanssa ja se on tämä mistä ongelma johtuu.
#3
Passat B8 (14-23) / Vs: Passat GTE
02.08.18 - klo:08:14
Mtv3 autosivuilla huima juttu, Volkkari-konserni mennyt taas yli mistä aita matalin, konsernin hybridi- ja sähköautoista löytynyt syöpää aiheuttavaa metallia kadiumia, koskee 2013 jälkeen valmistettuja autoja ja joutuvat kutsumaan autot takaisin.
#4
Voisko tämän aiheen otsikon muuttaa? Audi, Volkkari, Skoda ja Seat jakohihnaongelmat?
#5
Tekniikan Maailma ja Moottori-lehtien nettisivujen mukaan ainoastaan vyö on takatan ja kaikki muu taattua konsernin ikiomaa laatutasoa.
#6
Volvo / Vs: Uusi V60, 2018
20.03.18 - klo:07:10
Sattumalta jäänyt nimimerkki joukose mieleen eka kertaa vuosia sitten BMW-foorumilta, tais olla meillä suurinpiirtein samaan aikaan ostetut bemut, lueskelin palstaa mielenkiinnolla mut en tainnut muistaakseni mitään kirjoitella, pidin häntä ihan asiallisena kirjoittajana ja sit tais seuraava missä nimimerkki tuli vastaan olla Autostadium, jos nimimerkin takana on pysynyt koko ajan sama henkilö niin nyt kyllä on joukosen jutut muuttuneet eka kertaa epäilyttäväksi ja ihmeellisiksi kun Volvosta keskustellaan.
#7
Suurin syyllinen on Vag-konserni, piti alkaa suojakotelossakin pihistään ja tässä tulos.
#8
rami, konkari, kovapäinen ja oppimaton vaikuttaa olevan, aina vaan lankeaa saman konsernin ansoíhin.
#9
Juuri noin se menee, valtaisa joukkohysteria tarttuu ihmiskarjaan, pakko tämän on olla hyvä kun Kesko noin paljon mainostaa ja ehkäpä siitä syystä Tekniinkan Maailma ylistää ja kehuu Vag-konsernin tuotoksia!
#10
Tai sit lopetetaan Volkkari, Skoda, Audi; Seat myynti.
Lakiasiaintoimisto Lehtonen Oy