Lainaus käyttäjältä: Baajane - 22.06.25 - klo:20:22Uusi vika ilmeni ennen juhannusta: infotainment keskus pimeni ja en saanut mitään drivemodeja yms vaihdettua, vikavalot; parkkitutka, kuolleenkulman av. Lane-assist ,parkkiavustin etc pois käytöstä. Nyt latasin päivän autoa (1% >98%) kaikki toimii taas mutta kuinka kauan... Ei edes päivittänyt ilmeisesti mitään, muilla tällaisesta kokemuksia? Thanx
Sama juttu, tilttasi täysin. Jossain buuttiloopissa, jos saa pitkällä 'virtanäppäimen' pohjassapidolla heräämään. Tapahtui viikkoa ennen juhannusta. Juhannuksen jälkeen huollossa yrittivät herätellä, mutta eivät onistuneet.
Uusi huoltoaika taas varattu. Auto oli sentään välillä noin vuoden ongelmaton (kun oli ensin ekana vuonna vähän väliä infortainmentin takia huollossa).






