Menu

Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Näytä viestit Menu

Viestit - poipet

#1
II vuosikertaa eli 2013 ja manuaalisäädöillä. Ei taida tupakinpolttama mennä emännälle lävitse. Nyt kun selasin noita airbagien ongelmia, niin taidan miettia pariin kertaan penkin vaihtamista. Mutta pidetään mielessä.
Vieläkin jäi kaivelemaan se, että miten onnistuisi säätimien korjaus? Tuntuu vaan hullulta vaihtaa penkki, mikäli korjaus olisi helppo tehdä.
#2
Hei.

Tietääkö kukaan hyvää pajaa korjaamaan penkin säätöjä(Uusimaa)? Eli kuskinpenkin korkeus- ja ristiseläntuensäädöt ovat rikki. varaosia kai löytyy, mutta se vaihtotyö? Toinen vaihtoehto on toki hommata purkaamolta uusi, mikäli kunnossa oleva löytyy. Onko Octavian (II) penkin vaihto isokin homma?

T: Petteri
Lakiasiaintoimisto Lehtonen Oy