Nyt olis sellanen problématique, etten osaa painaa ilmeisesti oikeita nappeja jotta pääsisin hidden menuun.
(Hidden menu pitäis olla nyt enabloitu.)
En saa nimittäin muita menuja auki kuin tuon SETUP+RETURN -valikon, eli huoltovalikon? Jos painan setup+car pitkään, mitään ei tapahdu edelleenkään..
setup napista se ilmoittaa että "theres no further information.. blaablaa".
Mitä mä nyt teen väärin, vai eikö pojat avanneetkaan sitä hidden menua, vai onko tän auton ajotietokone niin vanhaa vuosikertaa(vm 2007), ettei huoltovalikkoa enempää "salavalikkoja" ole?
eikai se niinkään auton ikä vaikuta vaan ajotietokoneen tyyppi. Leonissa on manuaalissa ohjeet lisävalikkoon pääsystä. Ite en kyllä päässyt(kokeilin pari kertaa), mutta ohjeissakin luki että vaatinee useamman yrityksen.
Lainaus käyttäjältä: sambolo - 18.12.14 - klo:16:15
eikai se niinkään auton ikä vaikuta vaan ajotietokoneen tyyppi. Leonissa on manuaalissa ohjeet lisävalikkoon pääsystä. Ite en kyllä päässyt(kokeilin pari kertaa), mutta ohjeissakin luki että vaatinee useamman yrityksen.
Mä oon nyt yrittänyt kaikki mahdolliset kombinaatiot mitä netti tarjoaa tolle salavalikon avaamiselle. Aina saan ainoastaan tuon "theres no further..." -ilmoituksen - ilmeisesti juuri siinä vaiheessa kun sen valikon pitäisi aueta. Ei kai tässä auta kun viedä auto takaisin pajalle.
Kaverilla muuten hyvin varuateltu b7 a4 quatro mutta siinä ei ole mitään info näyttöjä, nää edes kulutusta :D Näkyy vain ne mitkä siinä ruudussa seisoo koko ajan.